Buhalterinės paslaugos

UAB „Lietuvos verslo sprendimai“ įkurta 2011 metais šiandien sėkmingai tęsia savo veiklą teikdama buhalterinės paslaugos specifikos, juridinių asmenų steigimo  ir darbo saugos paslaugas įmonėms bei asmenims, kurie verčiasi individualia veikla.

Mes siekiame dirbti tam, kad verslui kurtis ir augti būtų lengviau. Puoselėjame ilgalaikį bendradarbiavimą. Augame, tačiau kiekvienam klientui skiriame tiek dėmesio, kiek reikia, kad užtikrintume kokybišką ir savalaikį (apskaitos paslaugos negali vėluoti) paslaugų atlikimą.

UAB „Lietuvos verslo sprendimai“ siūlo paslaugų paketą, leidžiantį greičiau ir efektyviau spręsti problemas, priimti sprendimus. Klientui tereikia surinkti ir pateikti pirminius apskaitos dokumentus arba patikėti šį darbą mums.

Įmonės pagrindinė veiklos kryptis –buhalterinės apskaitos paslaugos įvairių teisinių formų juridiniams asmenims ir gyventojams besiverčiantiems veikla pagal verslo liudijimą ar  individualios veiklos pažymą.

Teikiame paslaugas nuo pirminių dokumentų registravimo apskaitoje, mokesčių apskaičiavimo, suvestinių rengimo savininkams pagal individualius poreikius, finansinių ataskaitų Valstybinėms ir kredito įstaigoms ikibuhalterinės apskaitos organizavimo pagal Kliento poreikius ir lūkesčius Kliento buveinėje bei padaliniuose. Teikiame vyriausio buhalterio paslaugas.

Bendradarbiaujame su  teisininkais ir darbo saugos specialistais, kurie sprendžia Kliento veikloje kylančias problemas, konsultuoja bei rengia dokumentaciją, padeda priimti optimalius sprendimus. Tai priežastys, dėl kurių UAB „Lietuvos verslo sprendimai“ teikiamos buhalterinės paslaugos yra patikimos, kokybiškos ir pirmaujančios rinkoje.

Susisiekite

Vardas

El. pašto adresas

Telefonas

Jūsų Pranešimas

Klientų atsiliepimai

 • „Džiaugiamės bendradarbiavimu su UAB „Lietuvos verslo sprendimai“. Visi darbai atliekami kruopščiai ir laiku. Visada atsižvelgiama į kliento poreikius ir pageidavimus.“

  Direktorius G. Masteika – UAB „Padangų namai“
 • „Labai ačiū už Jūsų operatyvumą!!!“

  Administratorė J. Staškevičienė – UAB „Žibuoklė“
 • „Buhalterines paslaugas  atliekate puikiai!!! Dėkingi už Jūsų kruopštumą, rūpestingumą, išsamius išaiškinimus! Turėti tokią partnerę – įmonei TURTAS! Ačiū!“

  Direktorius M. Jonika – UAB „Žibuoklė“
 • „Bendradarbiaujame su uždara akcine bendrove „Lietuvos verslo sprendimai“ nuo pat veiklos pradžios. Per šį laikotarpį įsitikinome, kad ji yra patikima partnerė, atvira naujovėms, lanksti, siekianti padaryti viską kas įmanoma dėl savo klientų“.

  Ž. Jagintavičienė – Individualios veiklos savininkė
 • „Ačiū už gerą savalaikiai tvarkomą apskaitą ir siunčiamas ataskaitas. Aš labai patenkintas mano prašymų įgyvendinimu.“

  J. Urbietis – Individualios veiklos savininkas